Omega SRFGA-108/10-P : Flexible Heater, Silicone Rubber, Rectangular, 8 " (L), 1 " (W), 0.04 " (T), 80 W, 10 W/in_, 120 Vac, -56 ¬°C to 149 ¬°C (-70 ¬°F to 300 ¬°F), PSA, SRFGA Series, Each
SKU:
SRFGA-108/10-P
Adding to cart… The item has been added