Omega ADR-J-U-1-72-1 : Adj Depth Thermocouple Probe, Spring Action, Spade Lugs, J Type, 0 ¬°C to 720 ¬°C, 0.28 " x 1 " (DxL) Probe, 304 SS, Immersion, Ungrounded, 72 " Cable, Bayonet, 20 AWG, ADR Series, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
ADR-J-U-1-72-1
Condition:
New
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 5 days
Adding to cart… The item has been added