Omega BLMI-304-K-116E-12 : MI Thermocouple Probe, Bare Wire, K Type, 0 ¬°C to 920 ¬°C (32 ¬°F to 1690 ¬°F), 0.062 " x 12 " Probe, 0.7 " Cable, 304 SS, Immersion, Exposed, BLMI, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
BLMI-304-K-116E-12
Condition:
New
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 3 weeks
Adding to cart… The item has been added