Omega BLMI-304-K-116U-24 : MI Thermocouple Probe, Bare Wire, K Type, 0 ¬°C to 920 ¬°C (32 ¬°F to 1690 ¬°F), 0.062 " x 24 " Probe, 0.7 " Cable, 304 SS, Immersion, UGND, BLMI, Each
SKU:
BLMI-304-K-116U-24
Adding to cart… The item has been added