Omega BLMI-304-K-18E-12 : MI Thermocouple Probe, Bare Wire, K Type, 0 ¬°C to 1070 ¬°C (32 ¬°F to 1960 ¬°F), 0.125 " x 12 " Probe, 0.7 " Cable, 304 SS, Immersion, Exposed, BLMI, Each
SKU:
BLMI-304-K-18E-12
Adding to cart… The item has been added