Omega BLMI-304-K-M30U-300 : MI Thermocouple Probe, Bare Wire, K Type, 0 ¬°C to 1070 ¬°C (32 ¬°F to 1960 ¬°F), 3 mm x 300 mm Probe, 0.7 " Cable, 304 SS, Immersion, UGND, BLMI, Each
SKU:
BLMI-304-K-M30U-300
Adding to cart… The item has been added