Omega BLMI-304-T-316U-12 : MI Thermocouple Probe, Bare Wire, T Type, 0 ¬°C to 370 ¬°C (32 ¬°F to 700 ¬°F), 0.187 " x 12 " Probe, 0.7 " Cable, 304 SS, Immersion, UGND, BLMI, Each
SKU:
BLMI-304-T-316U-12
Adding to cart… The item has been added