Omega BLMI-INC-K-116G-12 : MI Thermocouple Probe, Bare Wire, K Type, 0 ¬°C to 920 ¬°C (32 ¬°F to 1690 ¬°F), 0.062 " x 12 " Probe, 0.7 " Cable, Inconel 600, Immersion, GND, BLMI, Each
SKU:
BLMI-INC-K-116G-12
Adding to cart… The item has been added