Omega BLMI-XL-K-116G-12 : MI Thermocouple Probe, Bare Wire, K Type, 0 ¬°C to 1038 ¬°C (32 ¬°F to 1900 ¬°F), 0.062 " x 12 " Probe, 0.7 " Cable, Super OMEGACLAD XL, Immersion, GND, BLMI, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
BLMI-XL-K-116G-12
Condition:
New
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 3 weeks
Adding to cart… The item has been added