Omega BLMI-XL-K-116U-36 : MI Thermocouple Probe, Bare Wire, K Type, 0 ¬°C to 1038 ¬°C (32 ¬°F to 1900 ¬°F), 0.062 " x 36 " Probe, 0.7 " Cable, Super OMEGACLAD XL, Immersion, UGND, BLMI, Each
SKU:
BLMI-XL-K-116U-36
Adding to cart… The item has been added