Omega CF-000-T-4-60-1 : Extruder Thermocouple Probe, Straight, CM Fitting, 1/8 " NPT, Spade Lugs, T Type, 0 ¬°C to 370 ¬°C (32 ¬°F to 700 ¬°F), 0.187 " x 4 " Probe, 60 " Cable, 304 SS, Immersion, GND, CF, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
CF-000-T-4-60-1
Condition:
New
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 3 weeks
Adding to cart… The item has been added