Omega CF-090-T-4-60-2 : Extruder Thermocouple Probe, 90 ¬° Angle, CM Fitting, 1/8 " NPT, STD CONN, T Type, 0 ¬°C to 370 ¬°C (32 ¬°F to 700 ¬°F), 0.187 " x 4 " Probe, 60 " Cable, 304 SS, Immersion, GND, CF, Each
SKU:
CF-090-T-4-60-2
Adding to cart… The item has been added