Omega CSH-301335/120V : OMEGALUXª Cartridge Heater with SS Sheath, Standard & High Watt Density, 335 W, 210 W/in_, 120 Vac, 1 1/2 " (L), 1/2 " (D), 6 " Lead, CSH Series, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
CSH-301335/120V
Condition:
New
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 6 weeks
Adding to cart… The item has been added