Omega EMH-060-120V : Immersion Heater, Water, 37 W/in_, Screw Plug, 1/2 " NPT, 5 7/16 " Element, 1 Phase, 120 V, 400 W, 316 SS, EMH Series, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
EMH-060-120V
Condition:
New
Availability:
2 In Stock
Adding to cart… The item has been added