Omega EMTSS-125E-6 : Transition Junction T/C Probe, Molded, High Temp, Stripped Leads, E Type, 0 ¬°C to 650 ¬°C, 0.125 " x 6 " Probe, 40 " Cable, 24 AWG, 304 SS, Air Probe, Exposed, ANSI (Std), EMTSS, Each
SKU:
EMTSS-125E-6
Adding to cart… The item has been added