Omega ETIN-316G-12 : Transition Junction T/C Assembly, Molded, High Temp, Stripped Leads, E Type, 0 ¬°C to 730 ¬°C, 0.187 " x 12 " Probe, 40 " Cable, 24 AWG, Inconel 600, Immersion, GND, ANSI (Std), PFA, ETIN, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
ETIN-316G-12
Condition:
New
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 3 weeks
Adding to cart… The item has been added