Omega HJMTIN-062G-6 : Transition Junction T/C Probe, Molded, High Temp, Stripped Leads, J Type, 0 ¬°C to 440 ¬°C, 0.062 " x 6 " Probe, 40 " Cable, 24 AWG, Inconel 600, Immersion, GND, ANSI (Std), HJMTIN, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
HJMTIN-062G-6
Condition:
New
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 3 weeks
Adding to cart… The item has been added