Omega JMTIN-125E-6 : Transition Junction T/C Probe, Molded, High Temp, Stripped Leads, J Type, 0 ¬°C to 520 ¬°C, 0.125 " x 6 " Probe, 40 " Cable, 24 AWG, Inconel 600, Air Probe, Exposed, ANSI (Std), JMTIN, Each
SKU:
JMTIN-125E-6
Adding to cart… The item has been added