Omega JMTIN-IM300G-150 : Transition Junction T/C Probe, Molded, High Temp, Stripped Leads, J Type, 0 ¬°C to 520 ¬°C, 3 mm x 150 mm Probe, 40 " Cable, 24 AWG, Inconel 600, Immersion, GND, IEC, JMTIN, Each
SKU:
JMTIN-IM300G-150
Adding to cart… The item has been added