Omega JMTSS-062G-8 : Transition Junction T/C Probe, Molded, High Temp, Stripped Leads, J Type, 0 ¬°C to 440 ¬°C, 0.062 " x 8 " Probe, 40 " Cable, 24 AWG, 304 SS, Immersion, GND, ANSI (Std), JMTSS, Each
SKU:
JMTSS-062G-8
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 3 weeks
Adding to cart… The item has been added