Omega KHA-206/10 : Flexible Heater, Insulated, Polyimide, Rectangular, 6 " (L), 2 " (W), 0.01 " (T), 120 W, 10 W/in_, 120 Vac, -40 ¬°C to 149 ¬°C (-40 ¬°F to 300 ¬°F), KHA Series, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
KHA-206/10
Condition:
New
Availability:
24 In Stock
Adding to cart… The item has been added