Omega KHA-508/10-P : Flexible Heater, Insulated, Polyimide, Rectangular, 8 " (L), 5 " (W), 0.01 " (T), 400 W, 10 W/in_, 120 Vac, -40 ¬°C to 149 ¬°C (-40 ¬°F to 300 ¬°F), PSA, KHA Series, Each
SKU:
KHA-508/10-P
Availability:
9 In Stock
Adding to cart… The item has been added