Omega KMTIN-125G-24 : Transition Junction T/C Probe, Molded, High Temp, Stripped Leads, K Type, 0 ¬°C to 1070 ¬°C, 0.125 " x 24 " Probe, 40 " Cable, 24 AWG, Inconel 600, Immersion, GND, ANSI (Std), KMTIN, Each
SKU:
KMTIN-125G-24
Adding to cart… The item has been added