Omega KTIN-18U-24 : Transition Junction T/C Assembly, Molded, High Temp, Stripped Leads, K Type, 0 ¬°C to 1070 ¬°C, 0.125 " x 24 " Probe, 40 " Cable, 24 AWG, Inconel 600, Immersion, UGND, ANSI (Std), PFA, KTIN, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
KTIN-18U-24
Condition:
New
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 3 weeks
Adding to cart… The item has been added