Omega KTSS-116U-12 : Transition Junction T/C Assembly, Molded, High Temp, Stripped Leads, K Type, 0 ¬°C to 920 ¬°C, 0.062 " x 12 " Probe, 40 " Cable, 24 AWG, 304 SS, Immersion, UGND, ANSI (Std), PFA, KTSS, Each
SKU:
KTSS-116U-12
Availability:
1 In Stock
Adding to cart… The item has been added