Omega KTSS-116U-24-SMPW-M : Transition Junction T/C Assembly, Molded, High Temp, Miniature CONN, K Type, 0 ¬°C to 920 ¬°C, 0.062 " x 24 " Probe, 40 " Cable, 24 AWG, 304 SS, Immersion, UGND, ANSI (Std), KTSS, Each
SKU:
KTSS-116U-24-SMPW-M
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 3 weeks
Adding to cart… The item has been added