Omega KTSS-IM15U-300 : Transition Junction T/C Assembly, Molded, High Temp, Stripped Leads, K Type, 0 ¬°C to 920 ¬°C, 1.5 mm x 300 mm Probe, 40 " Cable, 24 AWG, 304 SS, Immersion, UGND, IEC, KTSS, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
KTSS-IM15U-300
Condition:
New
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 3 weeks
Adding to cart… The item has been added