Omega KTXL-14E-18 : Transition Junction T/C Assembly, Molded, High Temp, Stripped Leads, K Type, 0 ¬°C to 1204 ¬°C, 0.25 " x 18 " Probe, 40 " Cable, SPR OMEGACLAD XL, Air Probe, Exposed, ANSI (Std), KTXL, Each
SKU:
KTXL-14E-18
Adding to cart… The item has been added