Omega KTXL-316G-18 : Transition Junction T/C Assembly, Molded, High Temp, Stripped Leads, K Type, 0 ¬°C to 1204 ¬°C, 0.187 " x 18 " Probe, 40 " Cable, SPR OMEGACLAD XL, Immersion, GND, ANSI (Std), KTXL, Each
SKU:
KTXL-316G-18
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 3 weeks
Adding to cart… The item has been added