Omega KTXL-316U-12 : Transition Junction T/C Assembly, Molded, High Temp, Stripped Leads, K Type, 0 ¬°C to 1204 ¬°C, 0.187 " x 12 " Probe, 40 " Cable, SPR OMEGACLAD XL, Immersion, UGND, ANSI (Std), KTXL, Each
SKU:
KTXL-316U-12
Availability:
1 In Stock
Adding to cart… The item has been added