Omega KTXL-M30U-300 : Transition Junction T/C Assembly, Molded, High Temp, Stripped Leads, K Type, 0 ¬°C to 1150 ¬°C, 3 mm x 300 mm Probe, 40 " Cable, SPR OMEGACLAD XL, Immersion, UGND, ANSI (Std), KTXL, Each
SKU:
KTXL-M30U-300
Adding to cart… The item has been added