Omega NMTIN-125G-6 : Transition Junction T/C Probe, High Temp, Stripped Leads, N Type, 0 ¬°C to 1070 ¬°C, 0.125 " x 6 " Probe, 40 " Cable, 24 AWG, Inconel 600, Immersion, GND, ANSI (Std), NMTIN, Each
SKU:
NMTIN-125G-6
Adding to cart… The item has been added