Omega PGC-25L-300 : OEM Style Pressure Gauge, 1/4 " NPT Male, 0 psi to 300 psi, ± 3 - 2 - 3 % Accuracy, > 0.25 % Class, 2.5 " Dial, Bottom Mount, PGC Series, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
PGC-25L-300
Condition:
New
Availability:
7 In Stock
Adding to cart… The item has been added