Omega PGS-25B-1000 : General Service Gauge, Weather & Dust Resistant, 1/4 " NPT Male, 0 psi to 1000 psi, ± 1 % Accuracy, > 0.25 % Class, 2.5 " Dial, Rear Connection, PGS Series, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
PGS-25B-1000
Condition:
New
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 5 weeks
Adding to cart… The item has been added