Omega PLMLV-101/10-P : Flexible Heater w/Polyimide Strain Relief, Polyimide, Square, 1 " (L), 1 " (W), 0.01 " (T), 10 W, 10 W/in_, 28 Vac, -40 ¬°C to 149 ¬°C (-40 ¬°F to 300 ¬°F), PSA, PLMLV Series, Each
SKU:
PLMLV-101/10-P
Availability:
150 In Stock
Adding to cart… The item has been added