Omega PX409-100GI : High Accuracy Pressure Transducer, Gauge, 0 psi to 100 psi, ± 0.08 %, 1/4 " NPT Male, Current, 4 mA to 20 mA, Cable, -45 ¡C to 115 ¡C (-49 ¡F to 240 ¡F), PX409 Series, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
PX409-100GI
Condition:
New
Availability:
4 In Stock
Adding to cart… The item has been added