Omega PX4200-100GI : Pressure Transducer, Silicon-on-Sapphire, Gauge, 0 psi to 100 psi, ± 0.25 %, 1/4 " NPT Male, Current, 4 mA to 20 mA, DIN 43650 A, Titanium Wetted Parts, PX4200 Series, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
PX4200-100GI
Condition:
New
Availability:
12 In Stock
Adding to cart… The item has been added