Omega SRFGA-105/10-P : Flexible Heater, Silicone Rubber, Rectangular, 5 " (L), 1 " (W), 0.04 " (T), 50 W, 10 W/in_, 120 Vac, -56 ¬°C to 149 ¬°C (-70 ¬°F to 300 ¬°F), PSA, SRFGA Series, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
SRFGA-105/10-P
Condition:
New
Availability:
7 In Stock
Adding to cart… The item has been added