Omega SRFGA-404/10-P : Flexible Heater, Silicone Rubber, Square, 4 " (L), 4 " (W), 0.04 " (T), 160 W, 10 W/in_, 120 Vac, -56 ¬°C to 149 ¬°C (-70 ¬°F to 300 ¬°F), PSA, SRFGA Series, Each
SKU:
SRFGA-404/10-P
Condition:
New
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 9 weeks
Adding to cart… The item has been added