Omega TJ1-NNIN-IM20U-300-SMPW-M : Transition Joint T/C Probe, Rugged, Heavy Duty, Miniature CONN, N Type, 0 ¬°C to 920 ¬°C, 2 mm x 300 mm Probe, 1 m Cable, 24 AWG, Inconel 600, Immersion, UGND, IEC, TJ1, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
TJ1-NNIN-IM20U-300-SMPW-M
Condition:
New
Availability:
11 In Stock
Adding to cart… The item has been added