Omega TJ36-CASS-116U-12 : Transition Joint T/C Probe, Rugged, Heavy Duty, Stripped Leads, K Type, 0 ¬°C to 920 ¬°C, 0.062 " x 12 " Probe, 40 ", 24 AWG, 304 SS, UGND, ANSI (Std), PFA, TJ36, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
TJ36-CASS-116U-12
Condition:
New
Availability:
3 In Stock
Adding to cart… The item has been added