Omega TJ36-CASS-18G-36 : Transition Joint T/C Probe, Rugged, Heavy Duty, Stripped Leads, K Type, 0 ¬°C to 1070 ¬°C, 0.125 " x 36 " Probe, 40 " Cable, 24 AWG, 304 SS, Immersion, GND, ANSI (Std), TJ36, Each
SKU:
TJ36-CASS-18G-36
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 3 weeks
Adding to cart… The item has been added