Omega TJ36-ICSS-116G-18-SB-SMPW-M : Transition Joint T/C Probe, Rugged, Heavy Duty, Miniature CONN, J Type, 0 ¬°C to 440 ¬°C, 0.062 " x 18 " Probe, 40 " Cable, 24 AWG, 304 SS, Immersion, GND, ANSI (Std), PFA w/SS Overbraid, TJ36, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
TJ36-ICSS-116G-18-SB-SMPW-M
Condition:
New
Availability:
4 In Stock
Adding to cart… The item has been added