Omega TJ36-NNIN-116G-18 : Transition Joint T/C Probe, Rugged, Heavy Duty, Stripped Leads, N Type, 0 ¬°C to 920 ¬°C, 0.062 " x 18 " Probe, 40 " Cable, 24 AWG, Inconel 600, Immersion, GND, ANSI (Std), TJ36, Each
SKU:
TJ36-NNIN-116G-18
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 3 weeks
Adding to cart… The item has been added