Omega 1/2-385A-U8-BRASS : General Purpose Test Well for 3/8 " Dia Element, Brass, 0.385 " Bore Dia, Straight, 5/8 " Shank Dia, 9-1/4 ", 8 ", 2810 psi, 1/4 " NPT, 1/2 " NPT, 385A Series, Each
SKU:
1/2-385A-U8-BRASS
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 7 weeks
Adding to cart… The item has been added