Omega 1-260W-U41/2-316SS : Socket Weld Thermowell for 1/4 " Dia Element, 316 SS, 1 " Pipe Size, 0.26 " Bore Dia, Step Down, 7/8 " Shank Dia, 6 ", 4-1/2 ", 7000 psi, 1/2 " NPSM, 260W Series, Each
SKU:
1-260W-U41/2-316SS
Adding to cart… The item has been added