Omega 3/4-260W-U101/2-304SS : Socket Weld Thermowell for 1/4 " Dia Element, 304 SS, 3/4 " Pipe Size, 0.26 " Bore Dia, Step Down, 3/4 " Shank Dia, 12 ", 10-1/2 ", 7000 psi, 1/2 " NPSM, 260W Series, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
3/4-260W-U101/2-304SS
Condition:
New
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 8 weeks
Adding to cart… The item has been added