Omega 3/4-260W-U71/2-316SS : Socket Weld Thermowell for 1/4 " Dia Element, 316 SS, 3/4 " Pipe Size, 0.26 " Bore Dia, Step Down, 3/4 " Shank Dia, 9 ", 7-1/2 ", 7000 psi, 1/2 " NPSM, 260W Series, Each
SKU:
3/4-260W-U71/2-316SS
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 7 weeks
Adding to cart… The item has been added