Omega 3/4-385L-U21/2-316SS : Standard Threaded Thermowell for 3/8 " Dia Element, 316 SS, 0.385 " Bore Dia, Straight, 49/64 " Shank Dia, 6 ", 2-1/2 ", 7000 psi, 1/2 " NPSM, 3/4 " NPT, 2 " Lag Extension, 385L Series, Each
SKU:
3/4-385L-U21/2-316SS
Adding to cart… The item has been added