Omega 3/4-385S-U131/2-CS : Standard Threaded Thermowell for 3/8 " Dia Element, Carbon Steel, 0.385 " Bore Dia, Straight, 49/64 " Shank Dia, 15 ", 13-1/2 ", 5200 psi, 1/2 " NPSM, 3/4 " NPT, 385S Series, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
3/4-385S-U131/2-CS
Condition:
New
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 7 weeks
Adding to cart… The item has been added